Przejdź do treści

Lumos – prawdziwe opinie, efekty i cena

Co to jest Lumos? Na jakie problemy skórne można go stosować? Jakie są korzyści ze stosowania tego kremu?

lumos krem na przebarwienia

Dziś przyglądamy się jednemu z najgłośniejszych produktów ostatnich czasów, który proponuje walkę z poważnymi problemami skórnymi, takimi jak piegi i przebarwienia, jednocześnie przywracając skórze właściwej elastyczność i wigor.

Czy to naprawdę działa? Czy istnieją jakieś przeciwwskazania? Zobaczmy je razem w tym obszernym przewodniku!

Co to jest Lumos?

Lumos to krem do stosowania miejscowego, który zawiera mieszankę naturalnych składników przeznaczonych do pielęgnacji różnych problematycznych aspektów skóry.

Krem LumiskinGłówne działanie, dzięki aktywnemu składnikowi Lumisphere, dotyczy plamek skórnych, niezależnie od ich przyczyny, choć to bynajmniej nie koniec działania kremu.

Jak zobaczymy za chwilę, wewnątrz kremu znajdują się inne ważne składniki, które mogą pomóc skórze w walce z innymi problemami typowymi zarówno dla wieku, jak i dla ekspozycji na słońce i inne czynniki atmosferyczne.

Jaki jest skład Lumos?

Wewnątrz Lumos można znaleźć:

 •     99% Kolagen: naturalna substancja, która regeneruje skórę i pomaga jej się zrestrukturyzować poprzez uruchomienie naturalnych i biologicznych procesów odbudowy skóry. Kolagen jest stałym składnikiem wszystkich rodzajów produktów do pielęgnacji skóry i może rzeczywiście zrobić różnicę. Stałe stosowanie tego typu produktu oferuje działanie przeciwstarzeniowe, którego inne produkty nie są w stanie zaoferować;
 •     Lumisphere: ekskluzywny składnik aktywny Lumiskin, mający na celu właśnie rozpuszczenie nagromadzeń keratyny i melaniny, eliminując wszelkie plamy słoneczne, które mogły dotknąć naszą skórę;
 •     Olejek jaśminowy: olejek eteryczny, którego celem jest wspieranie regeneracji skóry, przy jednoczesnym działaniu emoliencyjnym;
 •     Olej jojoba: kolejny wielki klasyk w jakościowych kosmetykach; ma silne działanie emoliencyjne i pomaga skórze odzyskać elastyczność, dzięki czemu zwalcza również zmarszczki.

Składniki Lumos są z pewnością interesujące: jakość jest niepodważalna, a ich naturalne pochodzenie to z pewnością coś, co powinniśmy wziąć pod uwagę dokonując wyboru.

W Lumos nie ma w każdym razie żadnych składników syntetycznych pochodzenia chemicznego, co jest z pewnością krokiem naprzód w porównaniu z kremami, które w walce z plamami skórnymi często sięgają po agresywne składniki aktywne o działaniu drażniącym.

Jaki jest skład Lumos

Jak stosować krem Lumos?

Lumos to krem, który należy stosować jak każdy inny produkt do pielęgnacji skóry:

 •     Za pomocą opuszków palców należy pobrać z opakowania skromną ilość kremu;
 •     Krem należy rozsmarować na całej powierzchni skóry;
 •     Masować do momentu całkowitego wchłonięcia kremu.
Czytaj  Miaflow – prawdziwe opinie, efekty i cena

Nie ma szczególnych trudności w stosowaniu kremu, nie trzeba też przestrzegać żadnych specjalnych instrukcji.

Jak działa Lumos?

Chociaż został stworzony jako krem przeciwko plamom skórnym, Lumos jest w rzeczywistości skuteczny, dzięki obecności kolagenu i olejków eterycznych, przeciwko

 •     zmarszczki: które z biegiem lat kończą się zajmując sporą część naszej twarzy;
 •     problemy wokół oczu, takie jak cienie pod oczami i linie ekspresyjne, spowodowane na ogół brakiem elastyczności skóry;
 •     przebarwienia skóry, które są wtedy pierwszym celem osób wybierających ten krem;
 •     pojawienia się w przyszłości plam skórnych, ponieważ wyrównuje procesy pigmentacyjne i zapobiega nawrotom problemów, które w przeszłości doprowadziły do pojawienia się plam skórnych;
 •     dzięki zawartości kolagenu może nadal dostarczać skórze ważnych składników odżywczych i przyczyniać się do przywrócenia elastyczności i blasku. Kolagen pozostaje dziś, z naukowymi danymi w ręku, jednym z najważniejszych składników aktywnych w terapiach przeciwstarzeniowych.

Czy występują skutki uboczne?

Lumos to z pewnością ciekawy produkt dla osób, które szukają jak najbardziej naturalnych rozwiązań, aby poradzić sobie z wyżej wymienionymi problemami.

Jest to również produkt, który polecany jest dla osób, które miały problemy z innymi rodzajami kremów i mają skłonność do chemicznie syntetyzowanych składników.

W rzeczywistości jego skład gwarantuje, praktycznie dla każdego, stosowanie, które jest całkowicie bezpieczne i wolne od przeciwwskazań i/lub reakcji alergicznych.

Jest to zdecydowanie produkt, który należy wziąć pod uwagę w przypadku takich problemów jak plamy na skórze czy pojawienie się zmarszczek i utrata elastyczności skóry.

Lumos – Cena – Gdzie kupić?

Lumos to produkt stworzony specjalnie do walki z przebarwieniami, plamami i hiperpigmentacją skóry. Przed jego zakupem zawsze zalecamy konsultację z dermatologiem, który może doradzić, jak należy postępować w tej kwestii. Wadą Lumos jest to, że można go kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej, wypełniając specjalny formularz, aby skontaktować się z producentem. Cena to około 179 złotych w promocyjnej cenie.

Czy można kupić Lumos w aptekach lub na Allegro?

Nie, producent Lumos wolał wykorzystać bezpośredni kanał internetowy do sprzedaży produktu.

Po wprowadzeniu danych należy potwierdzić zakup, odbierając telefon od operatora call center. W cenie kremu zawarty jest również koszt wysyłki, dzięki czemu otrzymasz swój krem bezpośrednio do domu!

Czy można kupić Lumos w aptekach lub na Allegro

Lumos – Opinie i Recenzje

Przyjrzyjmy się jednak niektórym opiniom na temat skuteczności Lumos. Prześledziliśmy w sieci kilka znaczących opinii na temat omawianego produktu, aby ocenić plusy i minusy oraz faktyczną funkcjonalność kremu przeciw przebarwieniom.

    Nawet na oficjalnej stronie piszą, że potrzeba co najmniej miesiąca kuracji, żeby zobaczyć efekty. Poza tym zaczęłam teraz, gdy wakacje się skończyły i opalenizna sama zaczyna się rozjaśniać. Plamy na mojej twarzy trochę wyblakły, ale to jeszcze wymaga czasu…

Witam! Mogę powiedzieć, że po tym kremie spodziewałam się więcej, właściwie z tego co czytałam myślałam, że jeśli nie wszystkie znikną to przynajmniej wyblakną. Lekkie rozjaśnienie, ale najbardziej oczywiste plamy pozostały.

Ja osobiście wypróbowałam go przez dwa miesiące i zadziałał, muszę przyznać, że skóra ogólnie się oczyściła. Oczywiście nie można mówić o cudownych efektach, ale w porównaniu z innymi, które wypróbowałam muszę powiedzieć, że byłam zadowolona. Szczególnie plamy słoneczne wyblakły i są prawie niezauważalne.

Producenci Lumos gwarantują, że wszystkie plamy znikną w ciągu 30 dni. To długi strzał. Jeśli zauważysz zauważalne rozjaśnienie to również go kupię, więc będziemy mieć więcej świadectw na jego temat.

Lumos – Efekty stosowania kremu

Lumos został stworzony właśnie do walki z plamami skórnymi. Hiperpigmentacja nie jest ani poważnym schorzeniem, ani takim, które zagraża naszemu zdrowiu. Ale psychologiczne konsekwencje nierównomiernie zabarwionej twarzy mogą być naprawdę istotne. Przedłużająca się ekspozycja na promienie słoneczne jest jednym z czynników wyzwalających problem, ale dysfunkcje hormonalne również mogą go nasilać, zwłaszcza u kobiet. Plamy mogą często pojawiać się w wyniku trądziku lub starzenia się skóry. Krótko mówiąc, przyczyn jest wiele; ale skuteczne środki zaradcze nie są tak liczne.

Czytaj  BooUps – prawdziwe opinie, efekty i cena

Lumos, dzięki ukierunkowanemu działaniu, udaje się rozwiązać problem u jego podstaw, trwale wymazując uszkodzenia związane z hiperpigmentacją. Działanie produktu jest w stanie zapobiec powtórzeniu się problemu w przyszłości. Ale Lumos to także działanie przeciwzmarszczkowe. Dzięki specjalnemu składnikowi aktywnemu, krem jest w stanie również wygładzić bruzdy na twarzy, nawet te najgłębsze, zmarszczki i zmarszczki senne, zapewniając jaśniejszą skórę. Działanie Lumos nie kończy się na twarzy. Stosując go na szyi, ramionach, ale także na innych częściach ciała, skóra będzie wydawała się bardziej przejrzysta i gładka, a przede wszystkim pozbawiona niedoskonałości. Ale jakie są składniki aktywne produktu?

Wiktor Bazarczyk

Wiktor Bazarczyk

Hubert jest absolwentem medycyny, który jako swój zawód wybrał dietetykę. Uwielbia dobre, zdrowe jedzenie i często można go spotkać odkrywającego nowe restauracje z przyjaciółmi. W wolnym czasie prowadzi bloga o nowościach ze świata zdrowia i odżywiania, dzieląc się z czytelnikami wskazówkami i poradami. Hubert lubi również wspinaczkę górską – aktywność, która pozwala mu połączyć dwie pasje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *