Przejdź do treści

Sal Floveral – prawdziwe opinie, efekty i cena

Sal Floweral sól do kąpieli

Jeśli prowadzisz bardziej aktywny tryb życia, to możesz spróbować Sal Floveral. Ta sól do kąpieli z solą Epsom ma na celu uspokojenie umysłu i ukojenie mięśni po długich sesjach ćwiczeń, a dodatkowo pachnie lawendą, co pomoże Ci się wyluzować.

Co to jest Sal Floveral?

Sal Floveral jest to najwyższej klasy, sól do kąpieli na bazie soli Epsom (siarczan magnezu). Jest zgodna ze światowymi standardami i stanowi idealny wybór dla soli kąpielowych, spa, kosmetyków, zwierząt hodowlanych i ogrodów.

Korzyści płynące z kąpieli w soli Sal Floveral obejmują poprawę snu i koncentracji, obniżenie poziomu stresu i niepokoju, złagodzenie bólu, skurczów i bólów głowy, poprawę zdrowia i wiele innych.

Sal Floveral – Efekty

Więc, dlaczego ludzie używają soli Epsom? Korzyści płynące z używania soli Epsom sięgają od fizycznych do umysłowych, co czyni ją jednym z najważniejszych elementów samoopieki. Oto trzy korzyści z soli Epsom, aby zachować na swoim radarze.

 • Łagodzi bóle mięśniowe

Cleveland Clinic podaje, że sól Epsom pomaga rozluźnić mięśnie i złagodzić bóle szyi, pleców i ramion. Po dodaniu do wody do kąpieli uwalnia magnez (znany jako środek rozluźniający mięśnie) i jony siarczanowe (ważne dla zdrowia stawów, jak na National Library of Medicine).

 • Ulga w bólu głowy i migrenie

Jeśli walczysz z intensywnym bólem głowy lub migreną, sól Epsom może pomóc. Cleveland Clinic twierdzi, że sól Epsom może pomóc roztopić i rozluźnić mięśnie wokół czaszki, eliminując w ten sposób dyskomfort związany z dokuczliwym bólem głowy lub migreną.

 • Redukuje stres i sprzyja szczęściu

Według Cleveland Clinic, sól Epsom, wraz z ćwiczeniami, może pomóc zmniejszyć stres i pomóc wyciszyć i zrelaksować ciało. W rzeczywistości niektóre badania sugerują, że przyjmowanie magnezu może pomóc zwiększyć produkcję serotoniny (hormonu szczęścia lub relaksu) w mózgu.

Sal Floveral - Efekty

Jak używać soli Sal Floveral? Instrukcja

Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać jak najwięcej z soli Epsom i czerpać wszystkie korzyści. Gotowy, by poznać trzy popularne zastosowania soli Epsom? Oto sedno sprawy.

 • Relaksująca kąpiel z solą Epsom

Zacznijmy od oczywistego i najbardziej znanego – weź kąpiel z solą Epsom. W końcu każdy zasługuje na to, aby podnieść nogi i trochę odpocząć. Niezależnie od tego, czy chcesz się po prostu zrelaksować, czy potrzebujesz ukoić mięśnie po ciężkim treningu, kąpiel jest świetnym sposobem na wykorzystanie soli Epsom.

 • Moczyć drobne skręcenia i stłuczenia
Czytaj  Levicose – prawdziwe opinie, efekty i cena

Mayo Clinic dzieli się, że sól Epsom może przydać się do łagodzenia bólu drobnych zwichnięć i siniaków. Napełnij miskę jednym galonem ciepłej wody, dodaj dwie filiżanki soli Epsom, i namocz swoje zwichnięcie lub stłuczenie, aby uzyskać ulgę.

Wskazówka redaktora: Być może zastanawiasz się, „Czy powinienem najpierw wypić trochę tej wody z solą Epsom?”. Wielu specjalistów medycznych ma przeciwne przekonania na temat doustnych korzyści soli Epsom. Najlepiej jest skonsultować się z lekarzem przed dodaniem jakichkolwiek suplementów do diety, zwłaszcza jeśli uważasz, że masz niedobór magnezu. Mogą poinformować Cię o korzyściach, a także możliwych negatywnych skutkach przyjmowania suplementów siarczanu magnezu.

 • W ciepłym kompresie

Aby zmniejszyć wygląd siniaka, Mayo Clinic sugeruje również stosowanie kompresu z ciepłej wody. Rozpuść sól Epsom w wodzie, namocz w tej mieszaninie ścierkę i przyłóż z bandażem lub ręcznikiem do dotkniętego obszaru na 30 minut do trzech razy dziennie.

Jeśli dostaniesz zielone światło, upewnij się, że kupujesz zwykłe, bezzapachowe sole Epsom. Wiele z nich ma dodane składniki przeznaczone do moczenia, a nie do spożycia.

Występowanie skutków ubocznych

Gdy są stosowane miejscowo, mogą wysuszyć skórę. Może to być problematyczne przy zimnej pogodzie oraz dla osób o wrażliwej lub naturalnie suchej skórze. Niektóre osoby mogą również doświadczyć reakcji alergicznej.

Zacznij od niewielkiej ilości Sal Floveral (1/4 szklanki) w kąpieli i stopniowo zwiększaj jej ilość w miarę tolerancji. Obserwuj uważnie swoją skórę pod kątem suchości lub reakcji alergicznej. Pamiętaj o nawilżaniu skóry po kąpieli.

Aby wziąć kąpiel z solą Sal Floveral, dodaj 300-600 gramów soli epsom do ciepłej kąpieli i pozwól jej się rozpuścić.

 • Napełnij wannę ciepłą wodą.
 • Dodaj około 300 do 600 gramów (około 1,5-2,5 filiżanki) soli Epsom.
 • Kiedy sól całkowicie się rozpuści, usiądź w wannie na około 10 do 20 minut.
 • Po tym czasie weź prysznic ze zwykłą wodą, aby spłukać nadmiar soli na skórze.

Sal Floveral – Skład

W opakowaniu Sal Floveral oprócz głównego składnika jakim jest sól Epsom znajdziesz również:

 • olejek eteryczny lawendowy,
 • olejek eteryczny cytrynowy,
 • kwiat słonecznika,
 • kwiat lawendy.

Podczas gdy wspólnym składnikiem jest siarczan magnezu, inne alternatywy działają jeszcze lepiej. „Niektórzy eksperci sugerują, aby szukać raczej chlorku magnezu niż siarczanu magnezu, ponieważ może być lepiej wchłaniany, mówi dr Hadley King, dermatolog z NYC.

Podczas gdy sól Epsom jest rodzajem soli, jest bardzo różna od tej, którą posypujesz do swojej zupy. Sól, naukowo określana jako siarczan magnezu, znana jest ze swoich właściwości leczniczych. Po rozpuszczeniu w kąpieli, może pomóc rozluźnić mięśnie i delikatnie złuszczać skórę, mówi Ana Cristina Laureano, M.D., certyfikowany dermatolog w Scherl Dermatology w New Jersey.

Czytaj  Nekingarea – prawdziwe opinie, efekty i cena

Sal Floveral - Skład

Gdzie kupić Sal Floveral?

Aby cieszyć się zmysłową kąpielą przy użyciu Sal Floveral należy wejść na oficjalną stronę produktu i w kilku prostych kliknięciach dokonać zamówienia. Ta metoda to jedyna opcja, aby nabyć tę sól do kąpieli, ponieważ nie ma możliwości zakupu jej zarówno w sklepach czy aptekach stacjonarnych jak i portalach typu Allegro czy Amazon.

Po wejściu na tę stronę wystarczy wypełnić formularz i dokonać zapłaty poprzez wybranie najdogodniejszej metody płatności. Już po kilku dniach paczka z produktem trafi w Twoje ręce, a Ty możesz cieszyć się wszystkimi właściwościami jakie daje sól Sal Floveral. Cena soli również jest istotną kwestią, obecnie dzięki promocji można zaoszczędzić niemałe pieniądze i zamówić Sal Floveral za jedyne 137 złotych.

Sal Floveral – Opinie i recenzje

Przed zakupem Sal Floveral warto zapoznać się z opiniami osób, które miały okazje już wypróbować tę sól do kąpieli. Nasza redakcja przed napisaniem tej recenzji również zapoznała się z wieloma takimi

Kilka recenzji pozostawionych przez użytkowników Sal Floveral na forach można przeczytać poniżej:

Absolutnie uwielbia swoje kąpiele – całkowicie uspokajają go po roztopach, reakcjach lub podobnych. Sal Floveral to świetna sól, fantastycznie jest móc kupować online, mam tylko nadzieję, że nigdy nie zmieni się skład tego produktu, bo uwielbiam zapach i właściwości każdego ze składników tego produktu.

Kupuję te sole Epsom dla całej rodziny, są fantastyczne i niesamowite dla naszej całej rodziny, ale specjalnie dla naszego syna, który jest tak wrażliwy na wszystko kąpiel co noc z tymi solami Epsom uspokaja jego skórę i ciało i są niesamowite. dziękuję za taki cudowny produkt.

Uwielbiam ją w naszych kąpielach z płatkami magnezu i olejkami eterycznymi. Moje obolałe plecy i kark to uwielbiają, robi ogromną różnicę w tych bólach.

Wiktor Bazarczyk

Wiktor Bazarczyk

Hubert jest absolwentem medycyny, który jako swój zawód wybrał dietetykę. Uwielbia dobre, zdrowe jedzenie i często można go spotkać odkrywającego nowe restauracje z przyjaciółmi. W wolnym czasie prowadzi bloga o nowościach ze świata zdrowia i odżywiania, dzieląc się z czytelnikami wskazówkami i poradami. Hubert lubi również wspinaczkę górską – aktywność, która pozwala mu połączyć dwie pasje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *