Przejdź do treści

Weicode – prawdziwe opinie, efekty i cena

weicode krople na odchudzanie

Weicode to nowy suplement diety, który wydaje się być w stanie dopasować do diet ketogenicznych i dostosować się do różnych potrzeb kobiet i mężczyzn. W przeciwieństwie do innych diet mających na celu utratę wagi, diety ketogeniczne wykorzystują drastyczne ograniczenie węglowodanów, aby wepchnąć organizm w stan ketozy, w którym łatwiej jest spalić zgromadzone rezerwy energetyczne jako energię pierwotną.

W ramach ścieżki ketogenicznej można również zdecydować się na przyjmowanie naturalnej formuły, takiej jak ta, która znajduje się w nowym suplemencie Weicode. Jak działa i gdzie można go kupić? Za jaką cenę? Jak należy ją przyjmować codziennie, aby w pełni wykorzystać jej właściwości? O tym wszystkim dowiesz się w tym artykule!

Co to jest Weicode?

Weicode to suplement diety, który warto wybrać podczas rozpoczynania ketogenicznej diety odchudzającej. Mężczyźni i kobiety mogą więc polegać na jego formule dzięki szczegółowemu doborowi substancji pomocniczych pochodzenia naturalnego, które są wynikiem badań i testów przeprowadzonych przez producenta (kliknij tutaj, aby przejść do oficjalnej strony internetowej) przed wypuszczeniem go na rynek.

Wewnątrz każdego oryginalnego formatu zakupu Weicode są 30 ml w wersji płynnej do dozowania bezpośrednio w kroplach w wodzie, dzięki nakrętce z dozownikiem, które można przechowywać w temperaturze pokojowej, wolne od agresywnych aromatów, dodanych cukrów, GMO, substancji chemicznych lub zwierzęcych. Suplement diety można kupić bez recepty i jest wygodny do noszenia ze sobą wszędzie.

Jak działa Weicode?

Rodzaje diet, takie jak ketogeniczne są skonstruowane na podstawie potrzeby odzyskania zdrowej wagi w krótszym czasie niż inne diety i obejmują drastyczne zmniejszenie węglowodanów, aby popchnąć organizm do wewnętrznej ketozy, gdzie może wykorzystać zgromadzone rezerwy do natychmiast dostępnej energii.

Jednym z największych zagrożeń związanych z tym wyborem dietetycznym jest stres psychofizyczny, na który może być narażony organizm, ale w wielu przypadkach możliwe jest wykorzystanie adiuwantu do diety ketogenicznej, zdrowego trybu życia i ćwiczeń fizycznych, aby lepiej zachować dobrostan funkcji podstawowej, lipidowej i białkowej przemiany materii, prawidłowe trawienie, okresową eliminację nadmiaru odpadów i nagromadzonych toksyn oraz regularność pracy jelit.

Efekty stosowania Weicode

Weicode to w 100% naturalny suplement do kroplówek wspomagający dietę ketogeniczną. Dzięki niemu osoby, które go przyjmują, mogą zmniejszyć uczucie głodu, a tym samym czuć się syte, pełne i lekkie. Jest to produkt, który cieszy się już pewną popularnością, zwłaszcza w niektórych krajach europejskich, gdzie sprzedaż nagrodziła jego skuteczność. W rzeczywistości jest wielu dietetyków i żywieniowców, którzy zalecają używanie Weicode.

Czytaj  Recenzja FitBerry: skład, efekty, gdzie kupić suplement na odchudzanie?

Efekty stosowania Weicode

Zanim zrozumiemy, jak działa Weicode, niezbędne jest krótkie wprowadzenie do mechanizmu regulacyjnego diety keto. Powiedzieliśmy, że ta dieta przedkłada białko nad węglowodany i cukier. Kilka dni po rozpoczęciu diety, organizm nie może już polegać na węglowodanach w celu wytworzenia energii, ucieka się do rezerw tłuszczowych, które pozwalają na nagłą utratę wagi. Prawidłowe proporcje to 70% tłuszczu, 25% białka i na koniec niewielki procent węglowodanów: 5%.

Proces, w którym organizm zaczyna pozyskiwać energię z masy tłuszczowej, nazywany jest ketozą. Jednak początek tego procesu nie jest natychmiastowy. W zależności od tematu i innych zmiennych, może to trwać kilka dni. Eksperci twierdzą, że w niektórych przypadkach może to potrwać nawet dwa tygodnie, aby ketoza wkroczyła. To właśnie tam Weicode wchodzi, aby wypełnić potrzebę, z bardzo konkretnym zadaniem przyspieszenia przejścia do ketozy.

Dzięki temu można szybciej zacząć chudnąć, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i motywację. Weicode występuje w postaci kropli, które wystarczy zażyć z wodą, co sprawia, że bardzo łatwo jest mieć go pod ręką nawet wtedy, gdy nie ma go w domu. Dawkowanie można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania lub na oficjalnej stronie producenta.

Weicode – Skład

To co charakteryzuje formułę Weicode to substancje pomocnicze pochodzenia naturalnego, które są lepiej tolerowane przez organizm, a także zalecane przez dłuższy czas w zależności od różnych przypadków. Bezpośrednio z jego INCI znajdziemy wymienione:

  •     Tyrozyna: część nieistotnych aminokwasów, które mogą pomóc w zachowaniu funkcji hormonalnych i tarczycy, może być podjęta jako dobry dodatek do diet ketogenicznych, aby wspierać funkcje organizmu podczas ketozy; https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyrozyna
  •     Ananas: możliwe działanie moczopędne, aby pomóc wyeliminować nadmiar płynów, możliwe działanie detoksykacyjne, aby wydalić odpady i toksyny, możliwe działanie trawienne.
  •     Ekstrakt z kory kumkwatu: może wspomagać dobre samopoczucie w zakresie funkcji trawiennych i metabolicznych, przyczynia się do naturalnego wzmocnienia obrony immunologicznej.
  •     Papaja: może pomóc wspierać dobre samopoczucie kluczowych podstawowych funkcji metabolicznych, lipidowych i białkowych.

Jak stosować Weicode? Dawkowanie kropli

W każdym przypadku należy przyjąć 25 kropli po dwóch głównych posiłkach i kontynuować kurację przez co najmniej 30 kolejnych dni. Oczywiście rozsądnie byłoby połączyć dietę ketogeniczną ze zdrową, stałą i regularną aktywnością fizyczną. Pamiętaj, że Weicode nie jest lekiem, więc nie jest potrzebna recepta, ale przyjmowanie produktu nie ma na celu zastąpienia porady dietetyka.

Najlepszym sposobem, aby spróbować wykorzystać wszystkie właściwości nowego suplementu Weicode, jest włączenie go do codziennej rutyny jako źródła wsparcia dla samopoczucia psychofizycznego, w dawkach podanych w ulotce dołączonej do opakowania lub w informacji na samym opakowaniu. Preparat można rozcieńczyć w dużej szklance wody, nie zaleca się dozowania DIY.

Czytaj  Slimfit Pro – prawdziwe opinie, efekty i cena

Weicode – opinie użytkowników

Weicode nie wydaje się być oszustwem handlowym, jeśli zakupiony z oficjalnej strony sprzedaży prowadzonej przez producenta, co potwierdza wiele opinii i recenzji zamieszczonych przez jego nabywców, które można przeanalizować w kilku przykładach poniżej:

Izabela pisze: „Wybrałam dietę ketogeniczną, aby szybko wrócić do formy, do której dodaję regularny trening fizyczny i przyjmowanie nowego suplementu diety Weicode, który uważam za naprawdę dobry.

Mariusz: „Weicode jest dla mnie właściwym suplementem diety. Jestem na diecie ketonowej i biorę tę formułę, aby lepiej wspierać dobre samopoczucie mojego metabolizmu i funkcje detoksykacji z nadmiaru odpadów i toksyn”.

Marta pisze „Suplement diety Weicode jest doskonały jako uzupełnienie diety ketogenicznej, zdrowego stylu życia i ćwiczeń fizycznych, aby wspierać dobre samopoczucie i funkcje organizmu podczas osiągania ketozy”.

Weicode – opinie użytkowników

Działania niepożądane i przeciwwskazania

Nie ma informacji, które wskazywałyby na występowanie skutków ubocznych ani przeciwwskazań do stosowania skoncentrowanej formuły Weicode. Preparatu nie należy przyjmować, jeśli pacjentka jest w ciąży lub jest uczulona na jedną lub więcej substancji pomocniczych.

Gdzie kupić Weicode? Apteka czy Allegro?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań podczas poszukiwania produktów zdrowotnych i wellness dla ciała jest to, czy dany produkt można kupić w aptece. Na szczęście wiele produktów zdrowotnych można kupić bezpośrednio od producentów w sieci.

Pozwala to na bezpośredni kanał sprzedaży do klienta i uniknięcie dodawania kolejnych kosztów w łańcuchu dystrybucji, dzięki czemu producent może sprzedawać po niższej cenie, a klient ma bezpośredni kanał bez pośredników.

Biorąc pod uwagę niezaprzeczalne korzyści oferowane przez Weicode, rozsądnie byłoby spodziewać się również dość wysokiej ceny. Zamiast tego, decydując się na sprzedaż suplementu diety wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, firma była w stanie zmniejszyć koszty, a tym samym zaoferować produkt w bardzo konkurencyjnej cenie. Produkt jest obecnie dostępny z rabatem -50% od ceny podstawowej.

Ile kosztuje Weicode? Cena

Weicode można kupić tylko z oficjalnej strony producenta, gdzie można uzyskać korzystny rabat:

1 opakowanie 30 ml w obniżonej o 50% cenie – 159 złotych. Cena katalogowa: 318 złotych.

Wiktor Bazarczyk

Wiktor Bazarczyk

Hubert jest absolwentem medycyny, który jako swój zawód wybrał dietetykę. Uwielbia dobre, zdrowe jedzenie i często można go spotkać odkrywającego nowe restauracje z przyjaciółmi. W wolnym czasie prowadzi bloga o nowościach ze świata zdrowia i odżywiania, dzieląc się z czytelnikami wskazówkami i poradami. Hubert lubi również wspinaczkę górską – aktywność, która pozwala mu połączyć dwie pasje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *